Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sF3hUL

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
75 29% Gone Girl (2014) - Jan 19, 2020
85 70% Avengers: Infinity War (2018) - Jan 19, 2020
85 70% The Theory of Everything (2014) - Jan 19, 2020
80 50% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Jan 19, 2020
70 12% Rush (2013) - Jan 19, 2020
75 29% About Time (2013) - Jan 19, 2020
50 4% 127 Hours (2010) - Jan 19, 2020
90 87% Prisoners (2013) - Jan 19, 2020
100 95% The Hateful Eight (2015) - Jan 19, 2020
85 70% Black Swan (2010) - Jan 19, 2020