Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sJUB5i

Flick Fan - 32 Film Ratings

Member Since: Jul 24, 2018

more Recent Ratings
90 57% Spectre (2015) - Jul 24, 2018
90 57% Amélie (2001) - Jul 24, 2018
95 82% Adaptation. (2002) - Jul 24, 2018
80 28% Alice in Wonderland (2010) - Jul 24, 2018
80 28% Jaws (1975) - Jul 24, 2018
80 28% Mission: Impossible 2 (2000) - Jul 24, 2018
95 82% Dracula (1992) - Jul 24, 2018
95 82% Amores Perros (2000) - Jul 24, 2018
95 82% Limitless (2011) - Jul 24, 2018
90 57% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Jul 24, 2018