Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sTiLcP

Flick Fan - 29 Film Ratings

Member Since: Oct 31, 2019

more Recent Ratings
1% Funny Games (1997) - Oct 31, 2019
85 53% Beetlejuice (1988) - Oct 31, 2019
90 63% The Silence of the Lambs (1991) - Oct 31, 2019
90 63% Misery (1990) - Oct 31, 2019
100 89% The Thing (1982) - Oct 31, 2019
100 89% Get Out (2017) - Oct 31, 2019
100 89% Alien (1979) - Oct 31, 2019
100 89% Shaun of the Dead (2004) - Oct 31, 2019
50 12% The Conjuring (2013) - Oct 31, 2019
70 34% Carrie (1976) - Oct 31, 2019