SaaifK

Recent Ratings
Check out SaaifK's...
87 49% | Her (2013) - Feb 03, 2021 |
25 1% | The Last Airbender (2010) - Feb 03, 2021 |
90 55% | Avatar (2009) - Feb 03, 2021 |
92 65% | Avatar: The Last Airbender (2005) - Feb 03, 2021 |
49 14% | Sucker Punch (2011) - Feb 03, 2021 |
40 8% | Noah (2014) - Feb 03, 2021 |
88 50% | Gran Torino (2008) - Feb 03, 2021 |
78 36% | The Prestige (2006) - Feb 03, 2021 |
69 22% | American History X (1998) - Feb 03, 2021 |
62 18% | Titanic (1997) - Feb 03, 2021 |