sabasito89

sabasito89
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 14 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 66% The Fugitive (1993) - Rated 15 May 2017
90 82% Swordfish (2001) - Rated 15 May 2017
85 59% Half Nelson (2006) - Rated 15 May 2017
85 59% Blue Chips (1994) - Rated 15 May 2017
88 74% Ocean's Twelve (2004) - Rated 15 May 2017
66 21% Mr. Deeds (2002) - Rated 15 May 2017
87 70% V for Vendetta (2006) - Rated 15 May 2017
91 88% Good Will Hunting (1997) - Rated 15 May 2017
80 40% The Nutty Professor (1996) - Rated 15 May 2017
86 66% The Goonies (1985) - Rated 15 May 2017