Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sabriglsvn

Film Freak - 747 Film Ratings

Member Since: May 22, 2021

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out sabriglsvn's...
70 30% Once Upon a Time in America (1984) - Jun 15, 2021
70 30% Jackie Brown (1997) - Jun 15, 2021
65 15% Ronin (1998) - Jun 15, 2021
65 15% Meet the Fockers (2004) - Jun 15, 2021
65 15% Joy (2015) - Jun 15, 2021
65 15% We Need to Talk About Kevin (2011) - Jun 15, 2021
90 93% The Prestige (2006) - Jun 15, 2021
70 30% Chef (2014) - Jun 15, 2021
75 52% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Jun 15, 2021
70 30% Magnolia (1999) - Jun 15, 2021