sabz1

sabz1
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 09 Sep 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% The Dark Knight (2008) - Rated 21 Apr 2019
10 4% Julien Donkey-Boy (1999) - Rated 21 Apr 2019
80 67% Before Midnight (2013) - Rated 10 Feb 2019
90 84% American Honey (2016) - Rated 13 Dec 2018
90 84% Hoop Dreams (1994) - Rated 13 Dec 2018
100 95% Pulp Fiction (1994) - Rated 13 Dec 2018
90 84% Enemy (2014) - Rated 28 Sep 2018
70 43% The Mist (2007) - Rated 28 Sep 2018
70 43% Rosemary's Baby (1968) - Rated 28 Sep 2018
100 95% Saving Private Ryan (1998) - Rated 28 Sep 2018