sachithyoda

sachithyoda
Movie Buff - 263 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2016
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 92% Three Colors: Blue (1993) - Rated 08 Sep 2017
81 52% Seven Psychopaths (2012) - Rated 02 Sep 2017
98 97% Moonlight (2016) - Rated 02 Sep 2017
85 64% War for the Planet of the Apes (2017) - Rated 02 Sep 2017
87 70% Dunkirk (2017) - Rated 02 Sep 2017
81 52% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 02 Sep 2017
82 54% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 02 Sep 2017
80 39% Wonder Woman (2017) - Rated 02 Sep 2017
82 54% Baby Driver (2017) - Rated 02 Sep 2017
87 70% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 24 Aug 2017