Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sacidu

Cinema Addict - 1329 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2011

Location: ankara, Turkey

more Recent Ratings
70 19% Café Lumière (2003) - Oct 12, 2019
65 12% Russian Ark (2002) - Oct 09, 2019
60 7% The Conspirator (2011) - Oct 09, 2019
70 19% Everlasting Moments (2008) - Oct 09, 2019
70 19% Once Upon a Time in America (1984) - Oct 09, 2019
50 1% Midsommar (2019) - Oct 09, 2019
70 19% Anons (2018) - Oct 09, 2019
50 1% See You Yesterday (2019) - Oct 09, 2019
50 1% The Dead Don't Die (2019) - Oct 09, 2019
60 7% Valhalla Rising (2010) - Oct 09, 2019