sadsadkid

sadsadkid
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2015
Location: Antarctica
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 48% Lost in Translation (2003) - Rated 08 Jan 2016
96 87% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 08 Jan 2016
90 61% Her (2013) - Rated 08 Jan 2016
76 5% Casino (1995) - Rated 08 Jan 2016
95 83% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 08 Jan 2016
86 35% Down by Law (1986) - Rated 08 Jan 2016
80 18% Fried Green Tomatoes (1991) - Rated 08 Jan 2016
92 68% A Single Man (2009) - Rated 08 Jan 2016
89 48% The Departed (2006) - Rated 08 Jan 2016
93 72% Donnie Darko (2001) - Rated 08 Jan 2016