sadspoon22

sadspoon22
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 45% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 21 Apr 2019
96 65% Avatar (2009) - Rated 21 Apr 2019
98 85% Braveheart (1995) - Rated 21 Apr 2019
98 85% Inception (2010) - Rated 21 Apr 2019
85 10% The Truman Show (1998) - Rated 21 Apr 2019
85 10% American Sniper (2014) - Rated 21 Apr 2019
98 85% Saving Private Ryan (1998) - Rated 21 Apr 2019
95 45% The Last Samurai (2003) - Rated 21 Apr 2019
90 25% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 21 Apr 2019
95 45% Fight Club (1999) - Rated 21 Apr 2019