sadun123

sadun123
Movie Buff - 401 Film Ratings
Member Since: 05 May 2008
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 67% Zeitgeist: The Movie (2007) - Rated 20 Apr 2014
80 29% Tosun Pasa (1976) - Rated 20 Apr 2014
88 64% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 20 Apr 2014
93 88% Inception (2010) - Rated 20 Apr 2014
90 77% Ghostbusters II (1989) - Rated 20 Apr 2014
75 13% Cool Runnings (1993) - Rated 20 Apr 2014
80 29% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 20 Apr 2014
89 67% Die Hard 2 (1990) - Rated 20 Apr 2014
75 13% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 20 Apr 2014
90 77% Pride & Prejudice (2005) - Rated 20 Apr 2014