safakkahra

safakkahra
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2014
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 81% Interstellar (2014) - Rated 28 Nov 2014
80 43% Super (2011) - Rated 17 Aug 2014
65 17% The Rocker (2008) - Rated 17 Aug 2014
92 86% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 09 Aug 2014
85 62% Devrim arabalari (2008) - Rated 21 Jul 2014
75 28% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 21 Jul 2014
20 2% Twilight (2008) - Rated 20 Jul 2014
80 43% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 20 Jul 2014
70 23% Mr. Bean's Holiday (2007) - Rated 21 Jun 2014
60 11% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 11 Jun 2014