saffetugur

saffetugur
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 71% Mr. Nobody (2009) - Rated 14 Oct 2018
40 4% Into the Woods (2014) - Rated 14 Oct 2018
68 17% The Lone Ranger (2013) - Rated 14 Oct 2018
73 28% Transcendence (2014) - Rated 14 Oct 2018
83 67% The Departed (2006) - Rated 14 Oct 2018
86 89% Inception (2010) - Rated 14 Oct 2018
77 41% The Great Gatsby (2013) - Rated 14 Oct 2018
82 64% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 14 Oct 2018
75 34% Destination Wedding (2018) - Rated 14 Oct 2018
79 45% Mamma Mia! Here We Go Again (2018) - Rated 14 Oct 2018