safira

safira
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 24 May 2022
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% Upgrade (2018) - Rated 24 May 2022
0% I Origins (2014) - Rated 24 May 2022
40 5% Jojo Rabbit (2019) - Rated 24 May 2022
50 9% Celda 211 (2009) - Rated 24 May 2022
44 7% The Imitation Game (2014) - Rated 24 May 2022
40 5% Le Samouraï (1967) - Rated 24 May 2022
10 2% 3-Iron (2004) - Rated 24 May 2022
31 3% La casa de papel (2017) - Rated 24 May 2022
45 8% Life Is Beautiful (1997) - Rated 24 May 2022
60 17% The Bourne Identity (2002) - Rated 24 May 2022