sage_jon

sagejon
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2021
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

80 The Death of Stalin (2017) - Rated 12 Nov 2021
80 Babyteeth (2020) - Rated 12 Nov 2021
75 Lady Bird (2017) - Rated 12 Nov 2021
80 Devs (2020) - Rated 12 Nov 2021
85 The Life & Times of Tim (2008) - Rated 12 Nov 2021
90 Animals. (2016) - Rated 12 Nov 2021
85 Dorohedoro (2020) - Rated 12 Nov 2021
90 Neon Genesis Evangelion (1995) - Rated 12 Nov 2021
90 Prospect (2018) - Rated 12 Nov 2021
85 Maniac (2018) - Rated 12 Nov 2021