saghi7811

saghi7811
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2013
Location: Tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 78% Wings of Desire (1987) - Rated 24 Feb 2015
85 63% Zorba the Greek (1964) - Rated 24 Feb 2015
86 78% Good Will Hunting (1997) - Rated 01 Jun 2014
92 96% Saving Private Ryan (1998) - Rated 09 Feb 2014
90 93% The Pianist (2002) - Rated 09 Feb 2014
88 88% Mr. Nobody (2009) - Rated 09 Feb 2014
85 63% Shutter Island (2010) - Rated 09 Feb 2014
88 88% Groundhog Day (1993) - Rated 09 Feb 2014
84 51% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 29 Dec 2013
95 99% Memento (2001) - Rated 25 Dec 2013