sagi76

sagi76
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2015
Location: Poland
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

90 Jiro Dreams of Sushi (2011) - Rated 14 Sep 2015
100 Pulp Fiction (1994) - Rated 13 Sep 2015
90 The Iron Giant (1999) - Rated 13 Sep 2015
80 Gravity (2013) - Rated 13 Sep 2015
100 Man on the Moon (1999) - Rated 13 Sep 2015
100 The Meaning of Life (1983) - Rated 13 Sep 2015
100 Dead Alive (1992) - Rated 13 Sep 2015
100 Blackadder the Third (1987) - Rated 13 Sep 2015
100 The Black Adder (1983) - Rated 13 Sep 2015
100 The Doors (1991) - Rated 13 Sep 2015