sahmediq

sahmediq
Movie Buff - 157 Film Ratings
Member Since: 16 May 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 70% The DUFF (2015) - Rated 29 Apr 2016
88 87% The Longest Ride (2015) - Rated 28 Apr 2016
80 41% Great Expectations (2012) - Rated 28 Apr 2016
86 79% Becoming Jane (2007) - Rated 28 Apr 2016
85 70% Far from the Madding Crowd (2015) - Rated 28 Apr 2016
85 70% The Best of Me (2014) - Rated 28 Apr 2016
82 51% The Hateful Eight (2015) - Rated 21 Feb 2016
85 70% The Revenant (2015) - Rated 21 Feb 2016
85 70% The Big Short (2015) - Rated 21 Feb 2016
40 3% Hail, Caesar! (2016) - Rated 21 Feb 2016