sakallis

sakallis
Movie Buff - 197 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2010
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 96% La La Land (2016) - Rated 21 Jan 2017
83 86% Looper (2012) - Rated 07 Feb 2013
39 5% The Da Vinci Code (2006) - Rated 07 Feb 2013
26 3% The Green Hornet (2011) - Rated 07 Feb 2013
52 8% Crank: High Voltage (2009) - Rated 07 Feb 2013
68 39% A Few Good Men (1992) - Rated 07 Feb 2013
69 42% North Country (2005) - Rated 07 Feb 2013
65 32% Cold Mountain (2003) - Rated 07 Feb 2013
75 60% Shutter Island (2010) - Rated 07 Feb 2013
75 60% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 07 Feb 2013