sakskidz

sakskidz
Movie Buff - 227 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 24% Phantom Thread (2017) - Rated 28 Sep 2021
79 62% Ocean's Eleven (2001) - Rated 28 Sep 2021
87 83% Pulp Fiction (1994) - Rated 13 Nov 2020
79 62% Brooklyn (2015) - Rated 13 Nov 2020
27 8% Batman & Robin (1997) - Rated 13 Nov 2020
85 80% The Martian (2015) - Rated 13 Nov 2020
74 49% Se7en (1995) - Rated 13 Nov 2020
2% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 13 Nov 2020
94 93% Zodiac (2007) - Rated 13 Nov 2020
84 77% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 13 Nov 2020