sakuranis

sakuranis
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: im shy and lazy person :(

more Recent Ratings

80 0% You've Got Mail (1998) - Rated 31 Dec 2017
90 0% Amélie (2001) - Rated 31 Dec 2017
80 0% The Green Mile (1999) - Rated 31 Dec 2017
90 0% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 31 Dec 2017
100 0% Léon: The Professional (1994) - Rated 31 Dec 2017
100 0% Big Hero 6 (2014) - Rated 31 Dec 2017
100 0% Tangled (2010) - Rated 31 Dec 2017
80 0% The Purge (2013) - Rated 31 Dec 2017
100 0% Titanic (1997) - Rated 31 Dec 2017
90 0% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 31 Dec 2017