salami311
Recent Ratings
Check out salami311's...
75 74% | Minority Report (2002) - Rated 24 Jan 2020 |
90 93% | Brazil (1985) - Rated 24 Jan 2020 |
75 74% | Gattaca (1997) - Rated 24 Jan 2020 |
95 96% | The Shining (1980) - Rated 24 Jan 2020 |
60 45% | Doctor Sleep (2019) - Rated 24 Jan 2020 |
85 89% | Good Time (2017) - Rated 24 Jan 2020 |
95 96% | Uncut Gems (2019) - Rated 24 Jan 2020 |
75 74% | Noroi (2005) - Rated 24 Jan 2020 |
90 93% | A Separation (2011) - Rated 24 Jan 2020 |
75 74% | Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 24 Jan 2020 |