Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
saleh_372

Movie Buff - 251 Film Ratings

Member Since: Apr 1, 2017

Location: Iran

more Recent Ratings
Check out saleh_372's...
100 94% Winter Light (1963) - Oct 29, 2018
60 9% The Battle of Algiers (1966) - Oct 29, 2018
85 50% The Seven Year Itch (1955) - Oct 29, 2018
60 9% My Night at Maud's (1969) - Oct 29, 2018
85 50% Easy Rider (1969) - Oct 29, 2018
90 71% 12 Angry Men (1957) - Oct 29, 2018
100 94% Out of the Past (1947) - Oct 29, 2018
90 71% Paths of Glory (1957) - Oct 29, 2018
80 40% Foreign Correspondent (1940) - Oct 29, 2018
70 16% Bob le flambeur (1956) - Oct 29, 2018