Saleh Hod

saleh_hod
Movie Buff - 165 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2021
Location: Qazvin, Qazvin, Iran

more Recent Ratings

Check out Saleh Hod's...

75 8% Snatch (2000) - Rated 26 Oct 2021
85 24% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 26 Oct 2021
85 24% Fargo (1996) - Rated 26 Oct 2021
90 45% Vivre Sa Vie (1962) - Rated 26 Oct 2021
90 45% Blue Velvet (1986) - Rated 26 Oct 2021
95 79% The Godfather: Part II (1974) - Rated 26 Oct 2021
75 8% Inception (2010) - Rated 26 Oct 2021
90 45% Pierrot le fou (1965) - Rated 26 Oct 2021
95 79% Amarcord (1973) - Rated 26 Oct 2021
95 79% Melancholia (2011) - Rated 26 Oct 2021