Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
saleh-saoud

Movie Buff - 169 Film Ratings

Member Since: Mar 25, 2020

Location: Syria

more Recent Ratings
Check out saleh-saoud's...
65 17% The Accountant (2016) - Mar 25, 2020
60 8% Non-Stop (2014) - Mar 25, 2020
75 50% Mission: Impossible - Fallout (2018) - Mar 25, 2020
72 38% The Mechanic (2011) - Mar 25, 2020
80 76% Pain & Gain (2013) - Mar 25, 2020
65 17% Ant-Man and the Wasp (2018) - Mar 25, 2020
75 50% Kingsman: The Secret Service (2015) - Mar 25, 2020
60 8% Jupiter Ascending (2015) - Mar 25, 2020
85 89% Furious 7 (2015) - Mar 25, 2020
70 31% Snow White and the Huntsman (2012) - Mar 25, 2020