salmonbacon

salmonbacon
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 29 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 81% Band of Brothers (2001) - Rated 29 May 2017
88 59% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 29 May 2017
90 65% The Game (1997) - Rated 29 May 2017
81 34% 8 Mile (2002) - Rated 29 May 2017
87 53% Finding Nemo (2003) - Rated 29 May 2017
84 46% Inside Man (2006) - Rated 29 May 2017
93 71% The Godfather (1972) - Rated 29 May 2017
71 15% The Martian (2015) - Rated 29 May 2017
94 81% Midnight in Paris (2011) - Rated 29 May 2017
97 96% Catch Me If You Can (2002) - Rated 29 May 2017