saltyhiker

Recent Ratings
Check out saltyhiker's...
96 95% | The Karate Kid (1984) - Aug 14, 2020 |
90 40% | The Darjeeling Limited (2007) - Aug 14, 2020 |
85 25% | Slumdog Millionaire (2008) - Aug 14, 2020 |
95 70% | Zoolander (2001) - Aug 14, 2020 |
95 70% | Full Metal Jacket (1987) - Aug 14, 2020 |
80 15% | 21 (2008) - Aug 14, 2020 |
70 5% | Independence Day (1996) - Aug 14, 2020 |
95 70% | (500) Days of Summer (2009) - Aug 14, 2020 |
90 40% | 12 Monkeys (1995) - Aug 14, 2020 |
95 70% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 14, 2020 |