salyangoz

salyangoz
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 50% The Truman Show (1998) - Rated 25 Jul 2017
90 62% Gladiator (2000) - Rated 25 Jul 2017
80 18% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 25 Jul 2017
84 39% Sin City (2005) - Rated 25 Jul 2017
94 84% Memento (2001) - Rated 25 Jul 2017
97 91% Se7en (1995) - Rated 25 Jul 2017
92 75% American Beauty (1999) - Rated 25 Jul 2017
82 27% V for Vendetta (2006) - Rated 25 Jul 2017
86 46% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 25 Jul 2017
90 62% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 25 Jul 2017