sam287

sam287
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2016
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 20% Pleasantville (1998) - Rated 14 Sep 2016
90 58% Insomnia (2002) - Rated 13 Sep 2016
90 58% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 13 Sep 2016
98 95% The Shining (1980) - Rated 13 Sep 2016
80 12% Dreamcatcher (2003) - Rated 13 Sep 2016
79 4% The Witches of Eastwick (1987) - Rated 13 Sep 2016
89 33% The Thing (1982) - Rated 13 Sep 2016
90 58% Sphere (1998) - Rated 13 Sep 2016
92 79% Event Horizon (1997) - Rated 13 Sep 2016
89 33% Alien (1979) - Rated 13 Sep 2016