sam454san

sam454san
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 76% The Usual Suspects (1995) - Rated 26 Sep 2013
100 90% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 26 Sep 2013
90 60% Amadeus (1984) - Rated 26 Sep 2013
100 90% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 26 Sep 2013
95 76% Forrest Gump (1994) - Rated 26 Sep 2013
100 90% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 26 Sep 2013
100 90% L.A. Confidential (1997) - Rated 26 Sep 2013
95 76% The Great Escape (1963) - Rated 26 Sep 2013
90 60% Geri's Game (1997) - Rated 26 Sep 2013
85 39% Tarzan (1999) - Rated 26 Sep 2013