samantiti

samantiti
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2013
Location: tehran, tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i have artful soul and logical mind

more Recent Ratings

90 50% Mother and Son (1997) - Rated 18 Dec 2013
98 84% Sátántangó (1994) - Rated 18 Dec 2013
78 23% 1900 (1976) - Rated 18 Dec 2013
88 42% The Legend of 1900 (1998) - Rated 18 Dec 2013
79 34% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 18 Dec 2013
94 73% The Mirror (1975) - Rated 18 Dec 2013
73 3% Insomnia (2002) - Rated 18 Dec 2013
78 23% Údolí vcel (1968) - Rated 18 Dec 2013
92 61% Shadows of Our Forgotten Ancestors (1964) - Rated 18 Dec 2013
92 61% Nostalghia (1983) - Rated 18 Dec 2013