samcooke1992

samcooke1992
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2014
Location: Sheffield, South Yorkshire, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Film maker and screenwriting student.

more Recent Ratings

16 41% Robin Hood (2010) - Rated 21 Feb 2014
17 44% Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Rated 21 Feb 2014
13 31% Hulk (2003) - Rated 21 Feb 2014
19 48% Frances Ha (2013) - Rated 21 Feb 2014
15 38% Fred: The Movie (2010) - Rated 21 Feb 2014
10 19% Monsters (2010) - Rated 21 Feb 2014
18 46% Incendies (2010) - Rated 21 Feb 2014
15 38% Gregory's Girl (1981) - Rated 21 Feb 2014
10 19% Ghost (1990) - Rated 21 Feb 2014
19 48% My Blueberry Nights (2007) - Rated 21 Feb 2014