Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
samdenyer

Movie Buff - 108 Film Ratings

Member Since: Sep 8, 2018

Location: UK

more Recent Ratings
Check out samdenyer's...
80 41% Thor: Ragnarok (2017) - Sep 08, 2018
85 62% X2: X-Men United (2003) - Sep 08, 2018
80 41% School of Rock (2003) - Sep 08, 2018
70 13% Stuart Little (1999) - Sep 08, 2018
75 23% The Revenant (2015) - Sep 08, 2018
80 41% The Lion King (1994) - Sep 08, 2018
70 13% Jurassic World (2015) - Sep 08, 2018
90 77% Monsters, Inc. (2001) - Sep 08, 2018
90 77% Edward Scissorhands (1990) - Sep 08, 2018
90 77% The Apartment (1960) - Sep 08, 2018