samhatoski

samhatoski
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 88% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 23 Apr 2019
38% The Favourite (2018) - Rated 23 Apr 2019
63% Melancholia (2011) - Rated 23 Apr 2019
17% Frances Ha (2013) - Rated 23 Apr 2019
3% Kick-Ass 2 (2013) - Rated 23 Apr 2019
38% The Witch (2016) - Rated 23 Apr 2019
10 88% 13th (2016) - Rated 23 Apr 2019
17% Baby Driver (2017) - Rated 23 Apr 2019
17% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 23 Apr 2019
10 88% Ex Machina (2015) - Rated 23 Apr 2019