saminnesota

saminnesota
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 65% A Separation (2011) - Rated 03 Aug 2016
84 65% The Truman Show (1998) - Rated 03 Aug 2016
83 46% Waking Life (2001) - Rated 03 Aug 2016
88 88% Apocalypse Now (1979) - Rated 03 Aug 2016
84 65% Se7en (1995) - Rated 03 Aug 2016
83 46% Strangers on a Train (1951) - Rated 03 Aug 2016
77 11% Battle Royale (2000) - Rated 03 Aug 2016
88 88% Bride of Frankenstein (1935) - Rated 03 Aug 2016
82 34% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 03 Aug 2016
74 3% The Dark Knight (2008) - Rated 03 Aug 2016