samira

samira
Movie Buff - 492 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2014
Location: tehran, tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

59 25% I Want to Eat Your Pancreas (2018) - Rated 13 Feb 2024
60 30% Leave No Trace (2018) - Rated 13 Feb 2024
61 35% Anatomy of a Fall (2023) - Rated 13 Feb 2024
63 44% Monster (2023) - Rated 13 Feb 2024
60 30% Anatomy of a Murder (1959) - Rated 13 Feb 2024
52 10% Legion of Super-Heroes (2023) - Rated 13 Feb 2024
30 3% Brother (1997) - Rated 13 Feb 2024
50 8% The Persian Version (2023) - Rated 13 Feb 2024
58 22% The Killer (2023) - Rated 13 Feb 2024
77 91% Oppenheimer (2023) - Rated 12 Feb 2024