samiraras

samiraras
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2020
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 67% Force Majeure (2014) - Rated 26 Sep 2021
90 90% Winter Sleep (2014) - Rated 26 Sep 2021
80 37% Roma (2018) - Rated 14 Apr 2020
80 37% Roma (1972) - Rated 14 Apr 2020
50 2% Underwater (2020) - Rated 05 Apr 2020
75 23% The Founder (2016) - Rated 05 Apr 2020
88 67% The Platform (2019) - Rated 05 Apr 2020
75 23% Under the Tree (2017) - Rated 23 Mar 2020
89 80% The Past (2013) - Rated 11 Mar 2020
68 8% The Hangover Part III (2013) - Rated 11 Mar 2020