samirmit

samirmit
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2022
Location: Caedydd, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10% Grey's Anatomy (2005) - Rated 28 Jan 2022
80 47% The Tragedy of Macbeth (2021) - Rated 28 Jan 2022
100 94% Succession (2018) - Rated 28 Jan 2022
10 13% Scream (2022) - Rated 28 Jan 2022
90 67% Inside Job (2010) - Rated 28 Jan 2022
100 94% Chernobyl (2019) - Rated 28 Jan 2022
20 18% The Avengers (2012) - Rated 28 Jan 2022
4% The Falcon and the Winter Soldier (2021) - Rated 28 Jan 2022
100 94% The Last Dance (2020) - Rated 28 Jan 2022
100 94% Dave Chappelle: The Closer (2021) - Rated 28 Jan 2022