samlines
Recent Ratings
Check out samlines's...
88 55% | The Lobster (2015) - Rated 19 Feb 2016 |
87 53% | Heavenly Creatures (1994) - Rated 18 Feb 2016 |
80 25% | Spotlight (2015) - Rated 12 Feb 2016 |
82 36% | Queen of Earth (2015) - Rated 12 Jan 2016 |
85 46% | The Diary of a Teenage Girl (2015) - Rated 10 Jan 2016 |
91 73% | Persona (1966) - Rated 10 Jan 2016 |
82 36% | Youth (2015) - Rated 07 Jan 2016 |
83 41% | Barbara (2012) - Rated 05 Jan 2016 |
90 66% | Phoenix (2014) - Rated 05 Jan 2016 |
85 46% | 45 Years (2015) - Rated 05 Jan 2016 |