sammmmmy195

sammmmmy195
Movie Buff - 230 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 56% Jacob's Ladder (1990) - Rated 12 Feb 2018
70 36% Midnight Run (1988) - Rated 12 Feb 2018
75 56% Rabbit Hole (2010) - Rated 12 Feb 2018
80 76% After Hours (1985) - Rated 12 Feb 2018
80 76% The King of Comedy (1982) - Rated 12 Feb 2018
75 56% My Dog Tulip (2009) - Rated 12 Feb 2018
80 76% Being There (1979) - Rated 12 Feb 2018
80 76% Annie Hall (1977) - Rated 12 Feb 2018
70 36% I Love You, Daddy (2017) - Rated 12 Feb 2018
70 36% Jim & Andy: The Great Beyond (2017) - Rated 12 Feb 2018