samores

samores
Movie Buff - 380 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2016
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 85% The Legend Of Kaspar Hauser (2012) - Rated 17 Apr 2016
22 15% I Am Sam (2001) - Rated 17 Apr 2016
41 29% Okuribito (2008) - Rated 17 Apr 2016
70 66% Die Nibelungen: Siegfried (1924) - Rated 17 Apr 2016
65 56% Sicario (2015) - Rated 17 Apr 2016
78 79% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 17 Apr 2016
69 62% A Short Film About Killing (1988) - Rated 17 Apr 2016
71 70% Rubber Johnny (2005) - Rated 17 Apr 2016
68 59% Broken Embraces (2009) - Rated 17 Apr 2016
70 66% Drive (2011) - Rated 17 Apr 2016