samosk

samosk
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 26 Jan 2017
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: 35 y.o., Sailor, sea lover. Love speed and drive

more Recent Ratings

90 0% Live by Night (2016) - Rated 28 Jan 2017
100 0% Django Unchained (2012) - Rated 28 Jan 2017
100 0% Lion (2016) - Rated 28 Jan 2017
80 0% Arrival (2016) - Rated 26 Jan 2017
100 0% The Straight Story (1999) - Rated 26 Jan 2017
100 0% The Zero Theorem (2013) - Rated 26 Jan 2017
60 0% Black Swan (2010) - Rated 26 Jan 2017
100 0% Rain Man (1988) - Rated 26 Jan 2017
100 0% Casablanca (1942) - Rated 26 Jan 2017
100 0% No Country for Old Men (2007) - Rated 26 Jan 2017