sampanbou

sampanbou
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 03 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 63% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 03 Jun 2016
82 50% The Great Gatsby (2013) - Rated 03 Jun 2016
98 96% Good Will Hunting (1997) - Rated 03 Jun 2016
95 86% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 03 Jun 2016
90 73% Inside Out (2015) - Rated 03 Jun 2016
95 86% The Help (2011) - Rated 03 Jun 2016
80 40% Bernie (2012) - Rated 03 Jun 2016
70 20% The Terminal (2004) - Rated 03 Jun 2016
85 56% Up (2009) - Rated 03 Jun 2016
80 40% Mr. Nobody (2009) - Rated 03 Jun 2016