Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
samsaea

Flick Fan - 89 Film Ratings

Member Since: Jul 13, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
80 83% The Truman Show (1998) - Jul 13, 2017
70 44% City of Ember (2008) - Jul 13, 2017
62 16% The Golden Compass (2007) - Jul 13, 2017
85 92% Tosun Pasa (1976) - Jul 13, 2017
60 12% Yahsi bati (2010) - Jul 13, 2017
45 6% 300 (2007) - Jul 13, 2017
75 60% Despicable Me (2010) - Jul 13, 2017
62 16% Scream (1996) - Jul 13, 2017
65 23% Final Destination (2000) - Jul 13, 2017
75 60% Over the Hedge (2006) - Jul 13, 2017