samuel.arc

samuelarc
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 81% The Dark Knight (2008) - Rated 23 Feb 2020
100 81% Fast & Furious (2009) - Rated 23 Feb 2020
100 81% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 23 Feb 2020
75 42% Van Helsing (2004) - Rated 23 Feb 2020
50 15% Death Race (2008) - Rated 23 Feb 2020
3% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 23 Feb 2020
75 42% The Bucket List (2007) - Rated 23 Feb 2020
100 81% Ocean's Twelve (2004) - Rated 23 Feb 2020
75 42% I Am Sam (2001) - Rated 23 Feb 2020
75 42% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 23 Feb 2020