samuelus

samuelus
Movie Buff - 202 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 50% The Sandlot (1993) - Rated 27 Feb 2016
80 50% The Karate Kid (1984) - Rated 27 Feb 2016
84 71% WALL·E (2008) - Rated 27 Feb 2016
84 71% Rocky III (1982) - Rated 27 Feb 2016
90 90% Donnie Brasco (1997) - Rated 27 Feb 2016
80 50% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 27 Feb 2016
80 50% From Hell (2001) - Rated 27 Feb 2016
80 50% Blast from the Past (1999) - Rated 27 Feb 2016
80 50% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 27 Feb 2016
84 71% Rocky II (1979) - Rated 27 Feb 2016