samzuvi

samzuvi
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2021
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 70% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 22 Feb 2021
60 5% Paul (2011) - Rated 22 Feb 2021
70 15% 8 Mile (2002) - Rated 22 Feb 2021
72 25% Phone Booth (2003) - Rated 22 Feb 2021
83 40% Good Will Hunting (1997) - Rated 22 Feb 2021
87 70% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 22 Feb 2021
90 90% Her (2013) - Rated 22 Feb 2021
90 90% Gattaca (1997) - Rated 22 Feb 2021
85 55% 28 Days Later (2002) - Rated 22 Feb 2021
83 40% Requiem for a Dream (2000) - Rated 22 Feb 2021