Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sandeepsethu

Flick Fan - 21 Film Ratings

Member Since: Jan 5, 2019

Location: India

more Recent Ratings
Check out sandeepsethu's...
14 2% Suicide Squad (2016) - Jan 05, 2019
88 35% Phantom Thread (2017) - Jan 05, 2019
96 66% Inherent Vice (2014) - Jan 05, 2019
97 73% The Master (2012) - Jan 05, 2019
94 54% There Will Be Blood (2007) - Jan 05, 2019
85 26% Punch-Drunk Love (2002) - Jan 05, 2019
84 21% Magnolia (1999) - Jan 05, 2019
79 16% The Nice Guys (2016) - Jan 05, 2019
95 59% Donnie Darko (2001) - Jan 05, 2019
100 92% Trydno byt bogom (2013) - Jan 05, 2019