sandesta

sandesta
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 05 May 2018
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 73% Thoroughbreds (2018) - Rated 16 Dec 2018
84 55% The Trader (2018) - Rated 16 Dec 2018
78 22% Mean Streets (1973) - Rated 27 Oct 2018
95 91% Touch of Evil (1958) - Rated 29 Aug 2018
94 88% The Thing (1982) - Rated 29 Aug 2018
90 73% O Auto da Compadecida (2000) - Rated 09 Jul 2018
90 73% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 08 Jul 2018
82 46% The Disaster Artist (2017) - Rated 07 Jul 2018
95 91% The Seventh Seal (1957) - Rated 07 Jul 2018
80 34% A Ghost Story (2017) - Rated 10 Jun 2018